6 Şubat 2017 Pazartesi

KAV Zamanı - 9


Evett bu alışverişi de önceden yapmıştım hatta aralarında yorumu ben de hazır olan kitaplar da var ama henüz okuyamamış olduklarım da yok değil :((

Bu yazımda tanıtım yapmayacağım sadece kitaplar hakkında genel bir fikir belirteceğim. Bu kitapların genelini indirimsiz aldığımı belirteyim maalesef ama hepsi de o kadar iyiydi ki kaçıramadım napiim???


 • Öncelikle Silüet ten bahsedeyim. Bu benim alıp, okuduğum ilk kurt temalı kitap ve gerçekten de kurt hiyerarşisini baştan yaratmış bir yazar var karşımızda. Bana göre başarılı olmuş mu onu yorumlama da anlatırım:) Ama kapak tasarımı, araka tarafta ki konu tanıtımını gören herkes muhakkak bu kitabı okumak isteyecektir benim gibi.
 • İkinci olarak Yıldız Öpücüğü nden bahsedelim. Bu kitabı Migros da görüp duruyordum ve bir gün dedim ki Bir Hayalperest, bakıp duracağına alabiliyorken al. Ve kitabı aldım. Hem de Migros dan orijinal fiyatıyla :D İşte böyle bir yazarınız var markete kitap almaya giden :)) Ama bu kitabın da tasarımı ve arkasında yazan masalımsı konusu beni o kadar etkiledi ki elinde sonunda bu kitabı alacağımı biliyordum. Yorumunu hatta çoktan yayınladım bile. Merak edip okumak isteyenlerin TIKLAMASI YETER:))
 • Üçüncüsü efsanevi Lux Serisi nin 1.5. kitabı olan Unutuluş. Ve ne büyük ironidir ki ben bu kitabın Türkçesinin çıktığından haberim yoktu. Veee malumunuz Tüyap a da gidememiştim. Ama benim canımcım kardeşim bana resmen doğum günü hediyesi niyetine, Tüyap a gittiğin de görmüş ve benim seriyi ne kadar okuduğumu da bildiği için almış. Hemi de 20 tl ye *_* Yani benim de bu Tüyap tan alınmış bir kitabım oldu:)) İnanın hatırladıkça duygusal oluyorum. Buradan erkek kardeşime sevgilerimi tekrar tekrar yollayıp, iyi ki varsın bro diyorum :)) Hoş zaten bunları önceden de yazmıştım, evet bu kitabın da yorumunu önceden yazdım (bloggerınızın kafası karışık bu aralar). Bu kitaba yaptığım yorumu okumak için TIK TIK!!
 • Sıradaki ise Doctor Who - Shada adlı kitap. Zaten Doctor Who evrenine bir ilgim vardı üstüne bir de bu kitabı D&R da 10 tl ye inmiş bir şekilde görünce, hemen koş al dedim kendi kendime :)) Ve sonuç kitap bende aslında İthaki nin indirime girebileceğini hiç düşünmemiştim ve en büyük pişmanlığı diğer 10 tl indiriminden nasibini almış olan Dr Who kitaplarını almamış olmam :(( Hatta şimdi düşününce baya güzel kitaplar indirimdeydi :(( Size tavsiyem yazları kenara 10 ar tl koyup, yaz ortası ve sonuna doğru D&R da yapılan belirli yayınevlerinin 10 tl indirimlerini kaçırmayın ;))
 • Veeeee sonuncu kitabımız ise Epsilon un çıkardığı Av isimli Distopya. Yine D&R dan aldığım bu kitabı tamamen bir anda aldım diyebilirim. Raflarda dolaşıyorken, dur bir kitap alayım yaa dedim (sanki okunmayı bekleyen bir ton kitap yokmuş gibi :(( ) ve kitapları incelemye başladım. Sonra son zamanlar da hiç distopya okumadığımı farkettim ve konusu da oldukça ilginç olan Av' ı aldım. Maalesef yoğun eğitim hayatımdan dolayı bu kitap da okunmayı bekliyor:(( Ama okuyacağım bundan emin olabilirsiniz :))

İşte bu da son zamanlarda yaptığım alışverişlerin bir özetiydi. Genel olarak pahalı bir liste oldu ama bu kitapların gerçekten de güzel kitaplar olduğunu da farkındayız değil mi?? Bazen bu kitap piyasasında ki aşırı fiyatlılık gerçekten canımı sıkıyor -en nihayetinde ben bir öğrenciyim- ama yine de kitaba verilen paraya acıyamadığım için kendimi almaktan alıkoyamıyorum. İşte böyle bir karma duygularla kitap avına çıkıyorum sevgili okurlar :))

Sizin kitap alışverişlerinde ki duygu ve düşünceleriniz nasıl oluyor, hemen yorumlara yazın ;)))


Bugün de hayatınızda bol bol hayaller ve kitaplar olması dileğiyle...


!!!Bu yazıyı "Bir Hayalperestin Kütüphanesi" dışında herhangi bir blog/forum/internet sitesinde okuyorsanız, iznim olmadan alınmış, ÇALINMIŞTIR!!!

2 yorum:

 1. silüeti yaz sonraaa ilgimi çekti ivit :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ooo kimler gelmiş hoşgelmiş:)) Aslında inan ben de yazmayı çok istiyorum ama ne diim nasip kısmet ;))

   Sil

- Arkadaşlar yorumsuz bırakmayın; ama kaba ve rahatsız edici kelimeler ve konularda da yorum yazmayın !
-Yorumlarınıza en kısa zamanda hep cevap vermeye çalışacağım :)

Kitap Tanıtım/Yorum Kitap Tanıtım/Yorum Kitap Tanıtım/Yorum Kitap Tanıtım/Yorum Seri Tanıtım Kitap Tanıtım/Yorum

Hayalperestin İlgili Yazıları :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...