18 Şubat 2017 Cumartesi

KAV Zamanı - 10

Merhaba hayalperestler, bugün son zamanlarda %50 ile 75 arası indirimde birinci el kitaplar almamı sağlayan bir kitapçıdan yaptığım minik çaplı kitap alışverişimden bahsedeceğim :) Ayrıca da kitaplarla ilgili fikirlerimden de çok kısa bahsedeceğim :)) Ama önce küçük bir hatırlatma: başlatmış olduğum Fantastik Karakterler Savaşı - Kötü Çocuklar Kapışması adlı etkinlik halen devam etmekte, eğer hala katılmadıysanız bu cümle tıklamanız yeterli:)) 
Unutmadan fotoğrafın altında gördüğünüz rozetler ve ayraç da yine bayılarak aldığım parçalardandır:))
Evet resimde gördüğünüz kitapları aldım. Belki kiminiz şaşırmıştır bu blogger ben şöyle Twihard ım böyle seriyi ezbere biliyorum diye. Haklısın ama gerçekten de serinin sıkı bir fanı olmakla birlikte ezbere biliyorum neredeyse ama Bir Hayalperest olarak seriyi hiç kendime ait kitaplarla okuma şansım olmadı ve maalesef seriyi çok geç okuyup sevebildim. Bu nedenle kitaplarını yeni yeni topluyorum işte :)) Ama bunu aldığımda kendi kendime yaptığım mutluluk dansını kimse bilmiyor ;)) 

Rüyalar Gerçek Olsa (Bridgertons # 4) - Julia Quinn

Hatırlarsanız seriye üçüncü kitabıyla başlamıştım ve sonrasında da elbette deli gibi merak ettiğim dördüncü kitabı görünce aldım. Hiç dur bi ilk kitabı alayım derdine düşmemem zaten çok normal ;)) Üçüncü kitabın yorumunu zaten yakın zamanda yapmıştım bunu da en kısa zamanda size yorumlayabileceğimden kuşkunuz olmasın :))


Kaplan Prens - Iris Johansen

Açıkçası Novella Yayınları çok duyup az bilgi sahibi olduğum bir yayınevidir. Ama muhteşem kapak tasarımı ve arka kapak yazısıyla elime alma ihtiyacı hissettiğim, Kaplan Prens her ne kadar bir seriye aitmiş gibi gelse de öyle değil. Aslına bakarsanız aralarda böyle sizi daha az yoran kitaplar okuma ihtiyacı hissedebiliyorsunuz. Yani bunun anlamı okurken tüm olayların sonuca bağlanacağını bilmenin verdiği rahatlık sizi acaba bir sonraki kitapta sorular cevap bulacak mı gibi bir sıkıntıya sokmamış oluyor. Bu da sizi daha az yoran kitaplar diye hitap ettiğim tek kitaplık serilerle mümkün benim için. Ayy ne çok konuştum konu dışında, siz de uyarmıyorsunuz yaniii :D
Bu kitabı biraz araştırdım ve kapak tasarımını her ne hikmetse orijinalinden çok daha güzel ve havalı buldum. Ama asıl almama sebep olan, arka kapaktaki beni şu sıralar fazlasıyla ilgilendiren anahtar kelimelerdi: İskoç, Hindistan, egzotik bir aşk hikayesi. İşte bunlar benim hemen almama sebep oldu diyebilirim ve istemeden de olsa kitaba karşı çok büyük beklentiler oluşturdum ama hadi bakalım :))


Evett son alışverişimden bu kadar :)) Siz bu aralar hangi kitapları aldınız//almak istiyorsunuz ???
Bugün de hayatınızda bol bol hayaller ve kitaplar olması dileğiyle...


!!!Bu yazıyı "Bir Hayalperestin Kütüphanesi" dışında herhangi bir blog/forum/internet sitesinde okuyorsanız, iznim olmadan alınmış, ÇALINMIŞTIR!!!


2 yorum:

- Arkadaşlar yorumsuz bırakmayın; ama kaba ve rahatsız edici kelimeler ve konularda da yorum yazmayın !
-Yorumlarınıza en kısa zamanda hep cevap vermeye çalışacağım :)

Kitap Tanıtım/Yorum Kitap Tanıtım/Yorum Kitap Tanıtım/Yorum Kitap Tanıtım/Yorum Seri Tanıtım Kitap Tanıtım/Yorum

Hayalperestin İlgili Yazıları :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...